5 Muhteşem Web Sitesi
5 Muhteşem Web Sitesi

Bu yazımda sizlerle birlikte herkesin bilmediği, bilenin ise herkesle paylaşmak istemeyeceği sitelere göz atacağız.

1- Edx
Bu site ile birlikte dünyadaki en iyi üniversitelerden ders almak hem daha kolay hem daha hesaplı. Ücretsiz bir şekilde MIT ve Harvard gibi okullardan ders almak isterseniz bu site tam size göre.

web site tavsiyeleri

2- Ifixit

Aklınıza gelebilecek her türlü cihaz parçalarını bulabileceğiniz bu site, eminim ki sizlere olağanüstü bir kolaylık sağlayacaktır. Özellikle bozulan ve garanti süresi dolmuş cihazlarınızı tamir etmenizde hem süre açısından hem de maddi açıdan birçok kazancınız olacak. Üstelik Türkçe dil desteği de var!

kullanışlı web siteler

3- Minyatip 3D

Bu sitemiz ise insanlara farklı ve çok güzel bir hizmet sunuyor. Günümüzün 3D yazıcıları ile neredeyse üretilmeyen şey kalmadı. Bu yazıcılar herkes tarafından kolayca temin edilemediği gibi aynı zamanda çıktı almakta da insanlar zorlanabiliyor. Minyatip.com sitesi sayesinde fotoğraflarınızı siteye gönderip 3 boyutlu şekillerini dilediğiniz boyutta sipariş verebilirsiniz.

4- Goodreads

Düzen ve tertip seven kitap kurtları için olmazsa olmaz bir site. Okuduğunuz kitapları listeleyebileceğiniz, okuma listesi hazırlayabileceğiniz ve ilgilendiğiniz kitaplar hakkında yapılan yorumları inceleyebileceğiniz süper bir site.

işimize yarayacak web siteler

5- Lifehacker

Adından da anlaşıldığı üzere yaşamlarımızda karşımıza çıkan engelleri kolaylıkla aşmamızı sağlayan, aklınıza gelebilecek her konuda binlerce tüyodan oluşan bir web sitesi.

faydalı bilgiler bulunduran web siteler

Hasan Alp Caferoğlu | ODTÜ Makine Mühendisliği

Yazar

ODTÜ İşletme Topluluğu

ODTÜ
İşletme

İlgİlİ Yazılar

0 Yorum

Yorum Yaz