ODTÜ İşletme Topluluğu tarafından düzenlenen Liderlik ve Kariyer Zirvesi bu sene 17-18 Şubat tarihlerinde ODTÜ kampüsünde bulunan Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Bu etkinlikte Türkiye’nin dört bir yanından gelen katılımcılar, önde gelen CEO ve Genel Müdürlerin tecrübelerini ve iş stratejilerini dinleyip kendileriyle tanışma fırsatı bulabilecek. Bu da onlara kendilerini bireysel anlamda geliştirme fırsatı sunmasının yanında network alanında da geliştirecek. Kendimden örnek vermem gerekirse geçen sene ilk kez katıldığım Liderlik ve Kariyer Zirvesi’nde konuşmasına hayran kaldığım McDonalds Türkiye Yönetim Direktörü Oğuz Uçanlar ile tanışma fırsatı bulup çay içmiştim. Bu çay esnasında tahmin edersiniz ki ağzından dökülen her cümle benim geleceğim için bir yenilikti.

Etkinlikte liderlik panellerinde “Sosyal Liderlik Nedir?, E-Liderlik Nedir?, Sektörel Liderlik “ gibi konularda kendinize çeşitli liderlik kazanımları da katabilirsiniz. Kariyer oturumlarında ise çeşitli sektörlerden lider şirketler ile tanışma fırsatının yanında kariyer olanakları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Tüm bunların yanında oturum aralarında yapılacak çekilişler ve eğlenceli quizlerle büyük ödüller kazanma fırsatına da sahipsiniz. Ben Londra’da iki haftalık dil eğitimi kazanmıştım 🙂

Benzer içerikler için GlokalWeb‘i FacebookInstagram ve Twitter‘da takip etmeyi unutmayın!

Numan Büyükköken | ODTÜ İnşaat Mühendisliği

“Kampüsten” kategorisinden benzer yazılar:

Invest It Up

ODTÜ İşletme Topluluğu Gururla Sunar!Topluluğumuzun bu sene ilk kez düzenleyeceği ve Türkiye genelinde tüm üniversite öğrencilerinin katılımına açık olan Invest It Up sanal borsa yarışması 18 Aralıkta başlıyor!Gerçek piyasa verilerinin anlık olarak yayınlandığı bu yarışmada 6 hafta boyunca kendilerine verilen sanal parayı en çok arttıran 3 kişiye para ödülleri ve haftalık bir…devamı için tıklayın.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın