ODTÜ İşletme Topluluğu Gururla Sunar!

Topluluğumuzun bu sene ilk kez düzenleyeceği ve Türkiye genelinde tüm üniversite öğrencilerinin katılımına açık olan Invest It Up sanal borsa yarışması 18 Aralıkta başlıyor!

Gerçek piyasa verilerinin anlık olarak yayınlandığı bu yarışmada 6 hafta boyunca kendilerine verilen sanal parayı en çok arttıran 3 kişiye para ödülleri ve haftalık birincilere çeşitli ödüllerin verileceği Invest It Up’a 17 Aralık 23:59’a kadar edu.tr uzantılı mail adreslerinizle ücretsiz olarak investitup.foreks.com adresinden kaydolabilirsiniz.
Yarışmaya kaydolduktan sonra katılımcılara 100.000 TL sanal para verilecek ve 6 hafta içinde parayı en çok yükseltenler harika ödüllerin sahibi olacak!
Yarışmanın birincisi 1500 TL’lik, ikincisi 1000 TL’lik, üçüncüsü 500 TL’lik para ödülünün sahibi olacak. Para ödülü haricinde yarışmanın ilk 3’üne BORFIN’den Yaşar Erdinç Temel Analiz Eğitimi ve ilk 5’ine foreks.com’dan 3 aylık abonelik verilecek!

Yarışmanın facebook event sayfası : https://www.facebook.com/events/138015180108397/?active_tab=discussion
Yarışmaya kayıt olmak için: investitup.foreks.com

Muhammed Kotan | ODTÜ İşletme

Benzer içerikler için GlokalWeb‘i FacebookInstagram ve Twitter‘da takip etmeyi unutmayın!

”Sektörel” kategorisinde benzer yazılar:

TeaTalk with Henkel

ODTÜ İşletme Topluluğu olarak 17 Kasım’da TeaTalk with Henkel adı altında Henkel’in güçlü finans ekibini okulumuzda ağırladık. Türkiye ve Mısır CFO’su Bülent Pehlivan başta olmak üzere alanında uzman liderlerle sohbet edip, tecrübelerinden faydalandık…devamı için tıklayın.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın