ODTÜ İşletme Topluluğu gururla sunar!

Glokal Yaz&Keşfet ile en eğlenceli seyahat maceranı anlatarak içindeki yazarı ortaya çıkar ve 500 TL değerinde yurtdışı uçak bileti kazan!

Glokal Yaz&Keşfet, GlokalWeb.com websitemiz üzerinden yürüyecek olan bir online yazı yarışmasıdır. Teması “Seyahat” olan yarışmamızda, üniversite öğrencilerinin seyahat tecrübelerini paylaşarak GlokalWeb platformunda herkesin bu deneyimlerden yararlanmasını amaçlıyoruz.

Yazı yollamak için son tarih: 29 Aralık 2017!

GLOKAL YAZ&KEŞFET’TE SÜREÇ NASIL İLERLEYECEK?

1. Adım: Seyahat maceranızı anlatın!
PDF şeklinde oluşturduğunuz yazı dosyanızı ve kendinize ait fotoğraflarınızı “ek dosya” olarak glokal@metubiz.com adresine mail atabilirsiniz.

2. Adım: GlokalWeb Kreatif Direktörleri & Chief Editor tarafından yazılar içerik açısından uygunluğa göre ön elemeye tabi tutulacak ve ön elemeyi geçen 25 yazı yarışmaya katılmaya hak kazanacak.

3. Adım: Yarışma başlıyor!
Seyahat temalı 25 yazı GlokalWeb.com üzerinden yayınlamaya başlayacak. Her gün 2 adet yazı, sitede ve sosyal medya hesaplarında paylaşılıyor olacak.

4. Adım: Ödül yolunda puanlar toplanıyor!
Her yazı, yayınlanmaya başladığı andan itibaren 1 hafta boyunca aldığı etkileşimlere bakılarak puan toplamaya başlayacak. (Sitede aldığı görüntülenme, sosyal medya hesaplarında paylaşılma sayısı vs.) Detaylı puan tablosunu etkinlik sayfasında paylaşılacaktır.

5. Adım: BÜYÜK ÖDÜL
Her yazının paylaşılması üzerinden 1 hafta geçtikten sonra tüm yazıların puanları karşılaştırılacak ve kazanan yazar belirlenecek.

GLOKAL YAZ&KEŞFET: SEYAHAT YARIŞMASININ 1.SİNİN ÖDÜLÜ NEDİR?

Yarışmamızın birincisi Turna.com sponsorluğunda 500 TL değerinde yurtdışı uçak bileti kazanacak!

__________

ODTÜ İşletme Topluluğu bünyesinde bulunan Glokalweb, iş, ekonomi, eğitim, seyahat, sosyal sorumluluk ve kültür-sanat gibi birçok konuya Türkiye’deki üniversite öğrencilerinin bakış açısını yansıtan iş ve kültür portalıdır.

http://glokalweb.com/

? Sosyal medyada GlokalWeb‘i takip etmeyi unutmayın!
https://facebook.com/GlokalWeb/
https://twitter.com/glokalweb
https://instagram.com/glokalweb/

 

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

2 Responses

Yorum Yazın