1- Oklahoma City Thunder- Carmelo Anthony ve Paul George

Geçen senenin başında takım lideri Kevin Durant’ı en büyük rakibine kaptıran ve iddiasını düşürmek zorunda kalan OKC bu seneye fırtına gibi girdi. Son senenin en değerli oyuncusu seçilen Russel Westbrook’un yanına iki süper yıldız Carmelo ve Paul George’u takviye eden Oklahoma yönetimi bu sene çok sükse getirecek.

 

2- Cleveland Cavaliers- Isaiah Thomas ve Dwyane Wade

Geçen senenin finalisti olan Cavaliers, kadrosunda dünya tarihinin en iyi oyuncularından kabul edilen Lebron James’i bulunduruyor. Buna rağmen şampiyonluğa yürüyen yolda kadrosuna yenilikler getirdi. Geçen sene Boston Celtics ile birlikte oyununu en üst düzeye çıkaran Isaiah Thomas’ı transfer ettikten sonra takas döneminin sonunda da Lebron ile daha önce şampiyonluklar yaşamış All-star oyuncusu Dwayne Wade’i kadrosuna kattılar.

 

3- Houston Rockets- Chris Paul

Geçen sezon oynadığı mükemmel oyununa karşın konferans finaline dahi yükselemeyen Houston Rockets, gelmiş geçmiş en iyi oyun kuruculardan olan CP3 ile anlaştı. Takımın tek eksik tarafı olan oyun kurucu bölgesini de en iyiyle dolduran Rockets sezona son şampiyonu deplasmanda yenerek başladı.

 

4- Boston Celtics- Kyrie Irving ve Gordon Hayward

Geçen seneyi konferans finalinde kaybederek tamamlayan Celtics cephesi gözünü yükseklere dikti. Cavaliers’ın süper yıldızı Kyrie Irving’i kuzeye getiren Boston cephesi geçen senenin All-star maçında harikalar yaratan Gordon Hayward’ı da ekledi takıma.

Benzer içerikler için GlokalWeb‘i FacebookInstagram ve Twitter‘da takip etmeyi unutmayın!

Numan Büyükköken| ODTÜ İnşaat Mühendisliği

“Yaşam” kategorisinden benzer yazılar:

Sınırsız Eğlencenin Adresi Cheers’a Gitmek İçin 7 Neden!

Türkiye’nin en büyük ve en köklü kariyer topluluklarından biri olan ODTÜ İşletme Topluluğu, sadece kariyer kapılarını aralamıyor sizler için, her yıl sınırsız eğlenceye de bir kapı açıyor aynı zamanda. Bunu nasıl mı yapıyor peki? Tabii ki Ankara’nın ilk ve tek geleneksel öğrenci partisi ola…devamı için tıklayın.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın