ODTÜ İşletme Topluluğu tarafından her sene akademik takvimin ilk hafta sonunda düzenlenen Eymir Gölü Liderlik Oyunları’nın bu sene 15.’si yaşanacak. Yeni gelen öğrencilerin ilk hafta sonunda yeni insanlarla tanışacağı, muhteşem Eymir Gölü manzarasının tadına bakacağı, canlı DJ performansıyla eğlenebileceği bir gün vaat ediyor dönemin ilk etkinliği olan EGLO.

Bunların yanında günün ana teması olan birbirinden ilginç ve eğlenceli birçok stratejik takım oyunu sayesinde katılımcıların içindeki liderlik ve takım uyumu karakterlerini açığa çıkarıyor. Günün sonunda ise sürpriz hediyelerle birlikte daha değerli olan ve belki de tüm senenizi geçireceğiniz arkadaşlarınızla ayrılıyorsunuz Eymir Gölü’nden istemeye istemeye.

Sadece ODTÜ öğrencilerinin katıldığı ve tamamen ücretsiz bir etkinlik olan EGLO’ya gelmek isteyenler için kampüs içerisinden 09.00’da servis ringler kalkıyor. Ben 7 Ekim’de 15. EGLO’da olacağım; orada görüşmek üzere!

Kayıtlar http://businessclub.metu.edu.tr/eglo/ adresinde!

Benzer içerikler için GlokalWeb‘i FacebookInstagram ve Twitter‘da takip etmeyi unutmayın!

Numan Büyükköken | ODTÜ İnşaat Mühendisliği

“Kampüsten” kategorisinden benzer yazılar:

Süpürgeler Yukarı!

J.K. Rowling’in müthiş yaratıcılığıyla ortaya çıkardığı, Harry Potter kitaplarının vazgeçilmez sporu, Quidditch! Hemen hemen hepimizin büyük bir keyifle okuduğu, izlediği, mükemmel bir seridir Harry Potter. Hepimizin yakından tanıdığı bu seride, Quidditch sporunu…devamı için tıklayın.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın