Türkiye’nin en büyük ve en köklü kariyer topluluklarından biri olan ODTÜ İşletme Topluluğu, sadece kariyer kapılarını aralamıyor sizler için, her yıl sınırsız eğlenceye de bir kapı açıyor aynı zamanda. Bunu nasıl mı yapıyor peki? Tabii ki Ankara’nın ilk ve tek geleneksel öğrenci partisi olan Cheers ile! 25 yıldır sizleri eğlendirmeye devam eden, bu yıl 35.’si düzenlenen Cheers hakkında bilmeniz gerekenlere gelin hep birlikte bir göz atalım.

1 ) Ankara’ nın İlk ve Tek Geleneksel Öğrenci Partisi

Her yıl aynı zamanda düzenlenen Cheers, şehrin en kaliteli geleneksel öğrenci partisi olmaya devam ediyor. Yıllardır kaliteli çizgisini bozmadan, her yıl biraz daha ileri giderek sizlere daha da güzel bir parti deneyimi sunuyor.

2) Üniversiteli Katılımcı Profili

Cheers’ın katılımcı profili sadece öğrencilerden oluşuyor, böylece yıllardır kalitesini hep koruyor. ODTÜ çoğunlukta olmak üzere Bilkent, Hacettepe, Ankara Üniversitesi ve daha birçoğundan gelen üniversite öğrencileri Cheers’ta buluşuyor. Burada bir dipnot düşmekte fayda var, girişlerde öğrenci kimliği kontrolü çok sıkı bir şekilde yapılıyor ve böylece bu prensipten hiçbir şekilde ödün verilmiyor.

3) Öğrencilerle Buluşan Ünlü İsimler

Cheers, geçtiğimiz yıllarda Erdem Kınay, Suat Ateşdağlı ve Mor ve Ötesi, DJ Tarkan, Royal Gigolos, Burak Yeter, Kargo, Murat Uncuoğlu , Pamela gibi ünlü isimleri ağırladı. Katılımcıları kaliteli ve hit müziklerle buluşturmaya özen gösteren Cheers, gecenin ilerleyen saatlerine kadar müziğe doyacağınız bir ortam sağlıyor.

4) Yıllardır Destekçimiz ve Demirbaşımız : DJ Himm

Yıllardır bizi yalnız bırakmayan ve iyi müziği bizden asla esirgemeyen DJ Himm’siz bir Cheers tabi ki düşünemiyoruz!

5) Çekici ve Yenilikçi Konseptler

Cheers sadece kaliteli müziği ve insan profili ile değil, yenilikçi ve çekici konseptleriyle de fark yaratıyor. Yapılmayanı yapmaya çalışan ve katılımcılara en yeni , en farklı konseptlerle eşsiz bir parti deneyimi sunmayı amaç edinen Cheers, geçtiğimiz yıllarda neon ve lazer konseptleriyle oldukça ilgi görmüştü.

6) Uygun fiyatlı içki, zengin eğlence

Öğrenci dostu fiyatlarla zengin eğlenceyi buluşturan Cheers’ ta biletinizin yanında hoş geldin içkiniz de bizden! Siz yeter ki eğlencenin tadını çıkarın.

7) Eğlence durağına kolay ulaşım imkanı

Cheers deneyimini yaşamak isteyenleri en hızlı ve kolay şekilde parti durağına ulaştırıyoruz. Servislerimiz ODTÜ ve Bilkent’te sizleri bekliyor!

Geçmiş senelerde düzenlediğimiz Cheers’32 ve ’33’ten görüntüler:

Bu yıl da Cheers’35 ile müziğe ve eğlenceye doyacağınız muhteşem bir geceye hazır olun. 25 Ekim Çarşamba günü Kite Ankara’da saat 21:00’ de açılan kapının ardında sizi 3 farklı katta 3 farklı müzik ve konsept bekliyor. Sürprizlerle dolu bu gecenin bir parçası olmak için elinizi çabuk tutmakta fayda var. Bu fırsat kaçmaz, BIZ’den söylemesi.

Detaylı bilgi için: https://m.facebook.com/events/102289533851141
Hemen online bilet al: https://www.biletino.com/event/eventdetail/4062

Benzer içerikler için GlokalWeb‘i FacebookInstagram ve Twitter‘da takip etmeyi unutmayın!

Kardelen Eylül Koçak | ODTÜ İşletme

“Kampüsten” kategorisinden benzer yazılar:

ODTÜ’ye hoşgeldin! Artık sen de kendini hep evinde hissedeceğin ODTÜ ailesinin bir üyesisin. Dopdolu geçecek bilim, özgürlük, yardımlaşma, eğlence dolu bir üniversite hayatı seni bekliyor. Peki, bir ODTÜ’lünün bilmesi gereken en önemli … devamı için tıklayınız.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın