Bu sene ODTÜ İşletme Topluluğu tarafından 32.’si düzenlenen, Ankara’nın en büyük öğrenci partisi olan CHEERS yidjhimmne bomba gibi geliyor! 

1) O bir klasik: DJ Himm. Dj Himm gerek ODTÜ’de gerek Ankara’da herkes bilir bilhassa öğrenciler.  Cheers’ı Cheers yapan adam, bu sene 14. partisinde boy gösterecek. Okulun yaşayan efsanesi Himm her ODTÜ’lünün sahnede izlemesi gereken isimlerden. Erdem Kınay’ın arkasında yer alacak olan Dj Himm yine sevenlerini yalnız bırakmayacak.

2) Budha Club: Geçen yılın da üstüne koyarak mekanı büyütmek isteyen topluluk bu sene Ankara’daki öğrencileri Bahçeli’nin enfes Club’ı Budha’da ağırlayacak. Ankara’nın Bahçeli mevkiisinde yer alan Budha öğrencilerin eğlenmesi için ideal mekanlardan bir tanesi. Mekan Cheers’ı kaldıracak gibi görünüyor. 

3) DERS YOK!! En güzel yanlarından biri de henüz derslerin tam olarak başlamaması, en yakın sınava ise haftalar olması. İdeal tarih seçimiyle bu sene Cheers hem sıcak havada yapılacak hem de kimsenin dersim var bahanesi olmayacak. Add-drop(ekle-çıkar) haftasına denk gelen parti için kimsenin bir bahanesi yok.

erdemkınay4) Erdem Kınay: Son zamanların popüler isimlerinden Erdem Kınay bu sene Cheers’ın konuğu olacak. Başarılı şarkılarıyla gündeme gelen Erdem Kınay katılımcıların partiyi seçmesi için önemli sebeplerden bir tanesi. Adından sıkça söz ettiren DJ hepimizin dünyasını sallamaya geliyor.

5) Ve tabii ki onlar: METUBIZ… ODTÜ’nün en köklü ve en aktif topluluklarından olan İşletme Topluluğu 32. kez Cheers’ı bizlere kadar getiriyor. Bu birikim, tecrübe ve DJ’leriyle muazzam bir parti olması kaçınılmaz.

 

Benzer içerikler için GlokalWeb‘i FacebookInstagram ve Twitter‘da takip etmeyi unutmayın!

Ilgın Efe Şenyuva – ODTÜ İşletme

Yaşam kategorisinden benzer yazılar:

Prenslerini Beklemeyip Kaderlerini Ellerine Almış Kadınların Kitabı: Asi Kızlara Uykudan Önce Hikâyeler

Geçtiğimiz sene bir çocuk kitabı olarak çıkan “Asi Kızlara Uykudan Önce Hikâyeler” dünyanın asi kızlarına ithafen şu şekilde başlıyor:…devamı için tıklayın.

 

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın