İletişim denince akla gelen ilk markalar arasında Avea, TTNET ve Türk Telekom yer alıyor. Bu üç marka gerek hizmet kalitesi gerek müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermesi yönüyle geniş bir müşteri kitlesine sahip. Üçünün de aynı gruba dâhil olmasının verdiği güvenilirlik, bu popülerliğe katkı sağlıyor.

Daha güçlü, daha yaygın bir marka yaratmayı hedefleyen Türk Telekom grubu, 3 markayı tek bir çatı, tek bir isim altında toplamaya karar verdi. Markanın müşterileri mobil, internet, ev telefonu ve TV hizmetlerine tek elden ulaşabilecek. Şirketin yakın hedefleri arasında 4,5 G hızında lider şirket olmak var.

3 kuruluşun bir arada olacak olması ise avantajlı paketlerin yolda olduğunun habercisi. 3 markanın da müşterisi olan kişiler daha ekonomik fiyatlarla bu hizmetlerden yararlanacaklar. Açıkça görülüyor ki, Türk Telekom daha fazla müşteriyi kendine çekecek.

27 Ocak 2016 itibariyle, telefonlarını açan Avea kullanıcıları ekranlarında Türk Telekom yazısını gördü. Neredeyse herkesin evinde kullandığı internet TTNET de artık Türk Telekom adını aldı.

3 güvenilir markanın tek çatı altında olması tüketiciler için her yönden çok cazip. Türk Telekom’un CEO’su Rami Aslan, getirecekleri yeniliklere çok güvendiğini belirtiyor ve ‘’Değişime liderlik edecek cesaret ve vizyona da sahibiz.’’ sözleriyle geleceğe dair büyük hedeflerinin olduğunun altını çiziyor.

Benzer içerikler için GlokalWeb‘i Facebook, Instagram ve Twitter‘da takip etmeyi unutmayın!

Ceren Tuğçe PÖKE | ODTÜ İngilizce Öğretmenliği

 

”Sektörel” kategorisinden benzer yazılar:

Gmail’de Kişiselleştirilmiş Reklam İçin E-Mail Tarama Devri Bitiyor!

Google şimdiye kadar, G Suite denilen premium hizmetlere abone kullanıcılar haricindeki ücretsiz Gmail kullanıcılarının maillerini tarıyordu. Bunun amacı ise kullanıcıların ilgi alanlarına en uygun reklamları onlara sunmak, başka bir deyişle reklamları… devamı için tıklayınız.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın